Sectie-indeling Wijkgemeente Ichthus per 09-12-2020

U kunt hier vinden welke ouderling er in uw wijk pastoraal verantwoordelijk is.
Kunt u uw straat niet vinden of is uw sectie vacant, neem dan contact op met de scriba.

Het dorp Strijen is geografisch verdeeld in twee wijken, wijkgemeente 1 en wijkgemeente Ichthus.
Elke wijk is weer onderverdeelt in secties. Een sectie is een deel van het dorp en bestaat uit een aantal straten in Strijen, Mookhoek, Strijensas, 's-Gravendeel.
Ook zijn er aan een aantal secties straten toegevoegt waarin gemeenteleden wonen die zich vanuit wijkgemeente 1 hebben laten overschrijven naar wijkgemeente Ichthus.

Contact met de kerkenraad: 

Sectie 21:
Ouderling: J. (Jan) van Westen - 06-21236383 -
Straten: Binnensingel, Boomgaard, Lange Meet, Omloop, P. de Jongstelaan, Maasdam

Sectie Ouderling: L.P. (Leen) Butter - 6743160 -  
Straten: Bloesemhof, Boomdijk, Broekseweg, Gleede, Groene Zoom, De Meeren, Kloosterweg, Meeuwweg, Noordstraat, Oud Bonaventurensedijk, Oudendijk, Westmaas, Heinenoord
Overgeschrevenen vanuit wijk 1: Groot Cromstrijensedijk

Sectie 23:
Ouderling: T.M. (Teun) Andeweg - 6744108 -
Bezoekzuster: C. (Cora) Andeweg
Straten: Julianastraat (oneven), Nassaustraat, Oude Havenweg, Schoolstraat
Overgeschrevenen vanuit wijk 1: Achterstraat, Beatrixstraat, Bongerdhof, Boompjesstraat, Boskade, Boskwartier, Bosweg, Dam, Emmastraat, Julianastraat (even), Kerkstraat, Land van Essenweg, Maalderij, Molenstraat, Nieuwe Haven, Schelpweg, Schenkeldijk, Spui, Steenplaats, Weelsedijk, Wielweg 

Sectie 24:
Ouderling: A.L. (Ad) Hitzert - 6744146 -
Bezoekbroeder: L.J. (Bert) Priem - 6744106 -
Straten: Bernhardstraat, Groene Kruisstraat, Irenestraat, Margrietstraat, Marijkestraat, Prins Clausstraat, Prins Hendrikstraat, Talmastraat, Thorbeckestraat, Troelstrastraat, Willem de Zwijgerstraat

Sectie 25:
Ouderling: W.H. (Willem) Barth - 6742297 -
Bezoekzuster: Elly Barth
Straten: Buiteneinde, Chr. Huijgenstraat, de Striene, Handelsstraat, Industriestraat, Keizersdijk, Molenweg, Molenwegje, Nieuwestraat, Nijverheidsstraat, Trambaan, Waleweg, Walewegje, Puttershoek en Numansdorp

Sectie 26:
Ouderling: N.J. (Nico) Moret - 06-43647018 -
Bezoekzuster: Adrie Hoogvliet - 078-6742514 -
Overgeschrevenen vanuit wijk1: AA Meerenburgstraat, Aleida van Strijenstraat, Ansfriedstraat, De Vredenburg, Diepenhorstweg, Doornbos, Fruitgaard, Gertrudishof, Hilsondusstraat, Hofstee, 't Hoogt, Kleine Loohof, Lambertusstraat, Lestevenonstraat, Loogors, PC Spruytstraat, Regenboog, Stoop van Strijenstraat, Strienemonde, Tienhond, Van Esschenplantsoen, Van Gaesbeekstraat, Viermorgen

Sectie 27:

Ouderling: M.J. (Marjo) van der Vorm-van der Vinden - 06-11401427 -
Straten: Griendstraat, Kreekstraat, Kromme Elleboogseweg, Lange Dam, Schaweg, Strijensedijk, Viskilstraat, Boomdijk, De Wacht, Lagedijk, Lokkenstraat, Melkweg, Zweedsestraat (Mookhoek), 's-Gravendeel

Sectie 28:
Ouderling: D. (Dik) Schipper - 6762385 -  
Overgeschrevenen vanuit wijk 1: Brandgansstraat, Buizerdstraat, Fazantenpad, Gruttostraat, Karekietstraat, Kemphaanpad. Kievitstraat, Kolgansstraat, Kwartelstraat, Leeuwerikstraat, Maalderij, Meerkoetstraat, Merelsingel, Ooievaarsstraat, Patrijsstraat, Plevierstraat, Reigerstraat, Rietgansstraat, Roerdompstraat, Scholeksterstraat 

Sectie 29:
Ouderling: C. (Corrie) van Houwelingen-Hoogvliet - 6742697 -
Straten: Breedveldstraat, Meeuwenoordseweg, Noord Kavelsedijk, Ronduitstraat, Schenkeldijk, Zweedsestraat ('s-Gravendeel)
Overgeschrevenen vanuit wijk 1: Kooilandsedijk, Mariapolder, Strijen-Sas

Sectie 30:
Ouderling: J.H. (Rianne) Van der Heijden - 6744064 -
Bezoekteam:
A. (Sjanie) van Santen-Spruijt - 6744551
J.F. (Coby) Siegersma-Poppeliers - 6742288
J.A. (Jaap) Terlouw - 6760184
M.A. (Maaike) Hofman-van Santen - 6742889
Straten: Apollostraat, Saturnusstraat, Sportlaan, Grote Weel en Oud-Beijerland